Matrace THERMO adaptive

Matrace THERMO adaptive

K vyzkoušení na naší prodejně. VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ. 

od 12 070 Kč


Popis produktu

 
Tato matrace je k vyzkoušení na naší prodejně.

VÝROBA VŠECH ROZMĚRŮ.

Výška: 25 cm
Nosnost: 140 kg
Záruka:  5 let

Thermo+silver = THERMOSILVER je pěna se schopnostmi termoregulace zón, které jsou v kontaktu s tělem, čímž se vytváří ideální mikroklima. Tento typ pěny je vyroben s mikropslemi nazývanými PCM "Phase Changing Material-Materiál měnící skupenství".
Toto jsou inteligentní tepelné akumulátory, které vycházejí z fyzikálního fenoménu změny skupenství při které dochází k akumulaci velkého množství přebytečného tělesného tepla, přičemž udržuje svojí vlastní teplotu na konstantní úrovni.
 
Technologie využívá antibakteriálních vlastností stříbra, mocného přírodního antibotika používaného už tisíce let. Stříbro je aktivní proti bakteriím, chrání čistotu a hygienu v matraci, čímž je zaručeno zdravé postředí pro spánek.

Spojením těchto dvou technologií vznikla unikátní pěna s výjiměčnými vlastnostmi, která splní požadavky i těch nejnáročnějších spotřebitelů.

potah THERMO prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2;
v boku všitá 3D textílie PRESSLESS;
vrchní deska: pěna THERMOSILVER;
střední deska: studená HR-pěna o hustotě 40 kg/m3;
spodní deska: pěna EvoPoreHRC ;

FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti

Výroba všech rozměrů - od malého jednolůžka 60 až po manželské dvojlůžko 200 do prodloužené délky až 220 cm.

Cena je uvedena za rozměr 90*200. 
Ostatní ceny k poptání.
 
 
 
 
Použito ekologické 100% zdravotně nezávadné lepidlo na vodní bázi SIMALFA® - splňuje normu Oeko-Tex® Standard 100. Výrobce Švýcarsko.
 
 
 
 
 
Ekologické lepení - Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o. jako druhá na světe uvedla do provozu automatickou lepící linku na vodou ředitelné lepidlo. Linka pracuje s revolučním, patentem chráněným, švýcarským lepidlem SIMALFA 315 OF. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější ekologické normy zdravotní nezávadnosti. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata, na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. 
 
 

Poptávkový formulář

Máte-li o produkt zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Zpráva / Adresa:
Antispamová ochrana - zadejte název posledního měsíce v roce: